Poprawa błędów i literówek

Zanim wyślesz tekst do redakcji zawsze pamiętaj o sprawdzeniu błędów. Poniżej publikujemy listę najczęściej popełnianych błędów.

-błędy ortograficzne i interpunkcyjne;

-błędy gramatyczne i składniowe, związane z budową zdań;

-błędy fleksyjne, dotyczące prawidłowej odmiany wyrazów;

-błędy leksykalne, polegające na niewłaściwym użyciu wyrazów;

-podstawowe błędy stylistyczne.

Potrzebujesz pomocy?

Nie martw się, zawsze możesz skorzystać z opcji "Sprawdź błędy".

Co wchodzi w zakres usługi? Sprawdzenie wszystkich wyżej wymienionych najczęstszych błędów.

Uwaga!

Korekta z elementami redakcji nie ingeruje w zawartość merytoryczną treści książki, ani w całościowy styl wypowiedzi literackiej autora, nie poprawia niejasności formy literackiej, skrótów myślowych oraz spójności logicznej tekstu. Korektor poprawia tylko podstawowe błędy stylistyczne oraz dba o ogólną komunikatywność przekazu.

Cena za usługę to 150 zł (brutto) za jeden arkusz wydawniczy (40 000 znaków ze spacjami). W przypadku poezji wynosi ona 20 groszy za jeden wers. . Autor może samodzielnie obliczyć kwotę końcową, mnożąc liczbę wersów przez 20 groszy (brutto), lub napisać e-maila, z prośbą o przygotowanie wyceny usługi.

Minimalna wartość zamówienia to 150 zł (brutto), czyli równowartość kwoty za jeden arkusz wydawniczy. Oczywiście, istnieje możliwość zamówienia usługi dla tekstów krótszych. W takim przypadku kwota 150 zł (brutto) obowiązuje bez względu na objętość publikacji.

Czas realizacji usługi wynosi od 14 dni roboczych, w zależności od objętości tekstu oraz jego formy. Szczegółowe informacje odnośnie konkretnego zamówienia można każdorazowo uzyskać, pisząc e-maila na adres p.jastrzebska@yahoo.com lub newroadstudio@yahoo.com

Wykonanie i naniesienie korekty następuje w dokumencie tekstowym (np. Word) w tzw. opcji śledzenia zmian. Oznacza to, że korektor przejrzyście zaznaczy w dokumencie tekstowym Państwa książki wszystkie naniesione poprawki oraz, jeżeli zajdzie taka potrzeba, opatrzy je stosownym komentarzem. Otrzymają Państwo zatem dwa pliki: plik do wglądu z widocznymi poprawkami oraz poprawiony plik końcowy – z naniesioną już korektą do akceptacji.

Pozdrawiamy :-) Wydawnictwo Nowa Droga

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

2019 Paulina  Jastrzębska -New Road Studio